Captain Spins New Casino Rishikoni

Age Limit
Captain Spins
Captain Spins is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Përfitimet
+ Bonuset ditore në dispozicion
+ Bibliotekë e madhe lojërash
+ Skema VIP & Besnik

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPal
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
UPI
Visa
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Afrikës së Jugut Rand
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (36)
Argjentina
Aruba
Bahamas
Barbados
Bolivia
Brazili
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Grenada
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt e Virgjër Britanikë
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (54)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Aristocrat
Asylum Labs
Bally
Barcrest Games
Betdigital
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Cayetano Gaming
Concept Gaming
D-Tech
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Games Warehouse
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Lightning Box
Magic Dreams
MicrogamingNetEnt
Old Skool Studios
PearFiction
Play'n GO
Pragmatic Play
Probability
Quickspin
Rabcat
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
Reflex Gaming
SUNFOX Games
Scientific Games
Seven Deuce Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Storm Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wild Streak Gaming

Rreth Captain Spins

Captain Spins është një New Casino krijuar në 2018 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 06/08/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Captain Spins vlerëson undefined nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Captain Spins

newcasinorank-al.com favorizon Captain Spins për bonuset e tij 1200 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Sic Bo, Keno, Kazino Holdem, Caribbean Stud, Poker , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Captain Spins

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Microgaming, IGT (WagerWorks), Pragmatic Play, Ezugi, NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Captain Spins

Lojtarët në Captain Spins mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Captain Spins pranon metoda kryesore depozitimi si MuchBetter, Maestro, MasterCard, PayPal, Skrill , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Captain Spins ?

Edhe pse Captain Spins është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Captain Spins për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Captain Spins është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.