GetSlots

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

GetSlots Casino është një faqe lojërash e gjeneratës së re të teknologjisë së lartë që kombinon Bitcoin Gaming me kumarin në monedhë fiat për t'u dhënë lojtarëve të ditëve moderne një përvojë të gjithanshme. Dama NV menaxhon operacionet sipas një licence nga ligjet e Curaçao. Kazinoja është krijuar duke pasur parasysh interesat e lojtarëve. Si i tillë, anëtarët marrin shpërblime të mrekullueshme të regjistrimit, metoda të besueshme bankare, mbështetje të disponueshme për klientët dhe më shumë.

GetSlots

Games

Getslots u ofron lojtarëve një gamë të gjerë lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, sporte virtuale dhe tituj tregtarësh të drejtpërdrejtë. Dashamirët e lojërave elektronike do të gjejnë lojëra të njohura si Wolf Gold, Ramsses Book, Fire Jocker dhe më shumë. Kazinoja live përfshin tituj tërheqës si Auto Roulette Classic, Speed Roulette, Speed Baccarat, Power Black Jack dhe më shumë. Fitoret masive janë gjithashtu për t'u rrëmbyer në shumë turne dhe lojëra jackpot të listuara në kazino GetSlots.

Withdrawals

Arkëtari i GetSlots pranon gjithashtu opsione të shumta tërheqjeje. Ato përfshijnë Visa, MasterCard, EcoPayz, Interac, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, etj. Kazinoja përpiqet të përpunojë pagesat në 12 orë dhe u kërkon lojtarëve të verifikojnë llogaritë e tyre për të shmangur vonesat kur kërkojnë fonde. Dokumentet e identifikimit që nevojiten për verifikim përfshijnë kartat e identitetit dhe vërtetimin e vendbanimit.

Monedhat

GetSlots ofron lehtësi për lojtarët nga e gjithë bota që dëshirojnë të bëjnë transaksione me kazinonë. Ju mund të përdorni njërën nga monedhat e mëposhtme; EUR, USD, CAD, NZD, AUD, NOK, PLN, KZT, RUB dhe JPY. Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin kriptomonedha të mbështetura si BTC, BCH, DOGE, LTC, ETH dhe USDT.

Bonuses

Ekzistojnë disa mundësi për bonuse në faqen e promovimeve në kazino Getslots. Ato përfshijnë:

  • Bonusi i regjistrimit: Oferta e mirëseardhjes është e rezervuar për anëtarët e rinj dhe përfshin një bonus ndeshjeje 100% plus 150 rrotullime falas në depozitën e parë. Më shumë fonde bonus vijnë në depozitat e dyta dhe të treta, të cilat japin respektivisht 75% dhe 100% bonuse.
  • Një bonus javor prej 100 rrotullimesh falas u jepet lojtarëve që depozitojnë të martën. Për më tepër, lojtarët marrin një bonus ndeshjeje prej 40% për depozitat e bëra në fundjavë.

Languages

Edhe pse kazinoja funksionon legalisht në shumë vende, ajo mbështet një numër të kufizuar gjuhësh. Gjuhët e mbështetura përfshijnë:

  • anglisht
  • polonisht
  • gjermanisht
  • çeke

Software

Të gjitha lojërat e listuara në sit vijnë nga kompani të ndryshme softuerësh. Duke bashkëpunuar me kompani të shumta, menaxhimi garanton një emocion për lojtarët që duan të eksperimentojnë me lojëra të reja. Disa kompani që punojnë me kazinonë Getslots përfshijnë Felix Gaming, GameArt, Habanero, Igrosoft, Iron Dog Studios, NetEnt, Microgaming, 1x2Games, Yggdrasil Gaming, Wazdan, Play'n GO dhe më shumë.

Support

Getslots ofron mbështetje për klientët për anëtarët përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit në support@getslots.com. Përpara se të konsultoheni me shërbimin ndaj klientit, do të ishte e mençur të kontrolloni seksionin FAQ në faqe për zgjidhje të gatshme për pyetjet e bëra zakonisht. Mesazhimi i çastit u jep lojtarëve përgjigje të menjëhershme për problemet, ndërsa çështjet e ngritura përmes emailit marrin përgjigje brenda 24 orëve.

Deposits

Kazino GetSlots tërheq anëtarësim nga shumë vende në mbarë botën. Si rezultat, faqja pranon pagesa nga metoda të ndryshme depozitimi, duke e bërë të lehtë për anëtarët të bëjnë transaksione me kazinonë. Lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur Visa, Maestro, MasterCard, EcoPayz, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Tether, Ethereum, Litecoin, Venus Point, instaDebit, iDebit, Paysafe Card, Skrill, Neteller, ndër metoda të tjera.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCaribbean Stud
Casino War
CrapsDragon TigerKazino HoldemKeno
Mini Baccarat
PokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet