SilverPlay

Age Limit
SilverPlay
SilverPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

SilverPlay

Silverplay është një kazino dhe libër sportiv i ri në internet i krijuar në vitin 2021. Ajo operon nën një licencë master të lëshuar për Bellona NV, kompaninë e saj mëmë, sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

Silverplay Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino. Ajo ka bashkëpunuar me disa zhvillues softuerësh me performancë më të mirë për të siguruar që lojtarët të shijojnë lojërat më të fundit dhe më të mira të kazinosë në treg.

Për të qëndruar konkurrues në treg, kazino Silverplay përdor protokollet më të fundit të sigurisë dhe muret e zjarrit që sigurojnë sigurinë e lojtarëve. Për drejtësi, lojërat e disponueshme funksionojnë në sistemin RNG dhe janë të rregulluara të audituara nga laboratorë të pavarur testimi.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të marrë njohuri më të mira mbi Silverplay Casino.

About

Silverplay Casino është një destinacion i ri lojrash i krijuar në vitin 2021. Është një degë tërësisht në pronësi të Bellona NV, një kompani me reputacion iGaming me kazino të shumta në internet. Është një degë e organizatave përgjegjëse të lojërave të fatit si Gamble Aware dhe Gambling Therapy.

Faqja e internetit është projektuar mirë me një pamje emocionuese të qytetit smerald të Fort Lauderdale në Florida. Sfondi ndërthur palma, pemë dhe ndërtesa të larta për t'i dhënë lojtarit një ndjenjë luksoze.

Pse ia vlen të luash në Silverplay?

Silverplay është një i sapoardhur në industrinë e lojrave që ka impresionuar shumë lojtarë me karakteristika të jashtëzakonshme. Lojtarët priten me bonuse dhe promovime të mira menjëherë pas regjistrimit. Këto bonuse janë krijuar për të ndihmuar lojtarët të zgjerojnë listën e tyre të bankës.

Kazino strehon një koleksion mbresëlënës lojërash kazino të mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Disa nga lojërat e disponueshme përfshijnë lojëra elektronike me video, lojëra tavoline, video poker, lojëra gërvishtëse dhe tituj tregtarësh të drejtpërdrejtë.

Silverplay Casino është një ent i ligjshëm i lojërave i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Është në pronësi dhe operuar nga Bellona NV

Faqja e internetit mbështet shumë gjuhë, mënyra pagese dhe opsione të larmishme të monedhës.

Games

Silverplay Casino është e mbushur me më shumë se 1,000 tituj lojërash nga ofrues të shumtë softuerësh të njohur mirë. Lobi i kazinosë është i ndarë në kategori të ndryshme si lojëra tavoline, video poker, lojëra me gërvishtje, lojëra të rastësishme, lojëra elektronike me video, etj. Lojtarët mund të përdorin opsionet e kërkimit dhe filtrit për të gjetur lehtësisht më të mirën lojëra të reja kazino në internet

Slots

Slots përbëjnë pjesën më të madhe të lojërave të kazinosë në Silverplay. Lojtarët mund të eksplorojnë tituj të ndryshëm slotesh në modalitetin demo duke përdorur monedha virtuale përpara se të bastojnë me para të vërteta. Slotet e disponueshme kanë tema, pagesa dhe veçori të ndryshme bonus. Ato përfshijnë:

 • Libri i Dekanit
 • Shpërthim yjor
 • Bonanza e ëmbël
 • Squidpot
 • Madame Destiny Megaways

Blackjack

Blackjack ka qenë një lojë popullore tavoline për shekuj. Është një lojë strategjie dhe është e zakonshme në mesin e lojtarëve të aftë pasi përfshin strategji për të arritur fitime të konsiderueshme. Lojtarët mund të shijojnë opsione fleksibël bastesh. Disa nga zgjedhjet kryesore janë:

 • Blackjack 3D
 • Blackjack Lucky Sevens
 • Blackjack Evropian
 • Multihand Blackjack Pro
 • Blackjack 21+3

Ruletë

Ruleta në internet ofron lojë të thjeshtë me një përvojë emocionuese. Disa nga tabelat kanë kufij të lartë bastesh të përshtatura për role të larta. 

Titujt e njohur të ruletit përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë klasike
 • Ruletë luksoze
 • Ruletë Gem
 • Ruletë e personit të parë

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Kazinoja live e Silverplay përmban disa nga video-pokerët më të mirë, blackjack live, baccarat, ruletë dhe shfaqje lojërash. 

Ezugi, Evolution, Vivo Gaming dhe Pragmatic Play janë disa nga studiot e lojërave dominuese në këtë seksion. 

Disa nga lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve përfshijnë:

 • Blackjack Lightning Person i Parë
 • Ruletë me brez me fat
 • Monopoly Live
 • Live Casino Hold'Em
 • Shikoni Baccarat

Bonuses

Në Silverplay Casino, lojtarët e rinj priten me një bonus të madh mirëseardhjeje për të nisur përvojën e tyre të lojërave. Ata gëzojnë një bonus depozite prej 125% deri në 1,000 € të shpërndarë në 4 depozitat e para. 

Për të aktivizuar këtë paketë bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 10 €. Lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesat e basteve të bonusit të mirëseardhjes. Përpara se të arkëtojnë, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë. 

Bonuset e tjera të disponueshme përfshijnë:

 • Gjuetia e aventurës
 • Bie & Fiton
 • Festivali i Madh i Pranverës
 • Bonusi i rifreskimit javor
 • Bonusi i kthimit të parave të fundjavës

Disa nga ofertat janë të disponueshme për lojëra specifike siç detajohen në Termat dhe Kushtet.

Payments

Silverplay Casino ofron mënyra të ndryshme pagese. Ato janë të siguruara me teknologjinë e enkriptimit SSL dhe menaxhohen nga Arzella Limited. 

Depozita minimale është 10 €, ndërsa kufiri javor i tërheqjes është 5,000 €. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet varen nga opsioni i zgjedhur i pagesës. 

Disa nga opsionet e njohura të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Bitcoin
 • Transferim i Shpejtë

Languages

Silverplay Casino fokusohet në komunitetin global të lojërave. Për të bërë të mundur akomodimin e lojtarëve nga vende të ndryshme, ata mbështesin shumë gjuhë. Faqja e internetit është kryesisht në dispozicion në anglisht. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme, të tilla si:

 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • italisht
 • Spanjisht
 • hungareze

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Koleksioni i mrekullueshëm i lojërave të kazinosë në Silverplay Casino nuk do të ishte i disponueshëm pa përpjekjet e disa ofruesve të softuerit me reputacion. Lobi i kazinosë përditësohet rregullisht me versionet më të fundit dhe lojërat më të mira të kazinosë. 

Lojërat Silverplay Casino kanë grafikë moderne dhe vijnë me tema inovative të frymëzuara nga shfaqjet televizive, historia e lashtë dhe shkenca.

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen nga studiot e lojërave të drejtpërdrejta dhe priten nga krupierë të jetës reale. Lojërat janë të optimizuara për t'u luajtur në PC, tableta dhe smartfonë. 

Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në Silverplay përfshijnë:

 • Microgaming
 • Lojëra evolucionare
 • Endorfina
 • Luaj'n GO
 • Vivo Gaming

Support

Silverplay Casino ka një seksion të gjerë të FAQ-ve që ofron zgjidhje për pyetjet e zakonshme mbi regjistrimin, pagesat dhe licencat. Lojtarët gjithashtu kanë akses 24/7 në një ekip profesional dhe miqësor të mbështetjes së klientit. 

Ekipi mbështetës i kazinosë mund të kontaktohet lehtësisht nëpërmjet funksionit të bisedës live në faqen kryesore të kazinosë. Përndryshe, lojtarët mund t'i kontaktojnë ata përmes emailit support@silverplay.com.

Deposits

Silverplay Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione me monedha të shumta fiat dhe kriptovaluta të njohura. Zgjedhja e monedhës nuk i kufizon lojtarët me llojin e bonuseve të veçorive që mund të kenë. Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Paund Britanik
 • BTC
 • LTC
Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (56)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
MMA
Motorsport
NBA 2K
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas HoldemVideo Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
EcoPayz
Interac
NetellerPaysafe Card
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
WebMoney
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Austria
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
SoftwareSoftware (8)
Betsoft
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Microgaming
Play'n GO
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming