Spin Samurai New Casino Rishikoni

Age Limit
Spin Samurai
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Spin Samurai

E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

Games

Sipas mbledhjes së lojërave, Spin Samurai ka bashkëpunuar me mbi 45 ofrues për t'ju sjellë një koleksion ekskluziv me mbi 3000 lojëra kazino. Sigurisht, shuma është e mbushur me tituj të ndryshëm të lojërave elektronike duke marrë pjesën më të madhe të këtij koleksioni me 1500+ lojëra.

Por, ju gjithashtu keni akses në lojërat interesante të kazinosë klasike dhe moderne që vijnë në variante të ndryshme. Nga ruleta në blackjack, poker, ponton, tigër dragoi, luftë, super sic bo, cribbage dhe shumë më tepër, ju jeni gati për një kohë të bukur në këtë kazino.

Për më tepër, ju mund të përjetoni lojëra të drejtpërdrejta të përsosura duke zgjedhur nga mbi 250 variante të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë. Pragmatic Play, Evolution Gaming dhe Vivo Gaming kanë bërë një punë të mrekullueshme duke ju sjellë këtë koleksion për të hyrë nga zona juaj e rehatisë. Në përgjithësi, lojërat ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse!

Bonuses

Programi i hollësishëm i bonusit i Spin Samurai përfshin marrëveshje që ndodhin që plotësojnë nevojat e çdo lojtari. Duke filluar me një paketë ekskluzive mirëseardhjeje e cila zgjatet në tre bonuset e para. Në varësi të buxhetit tuaj, ju mund të zgjidhni nga "High Roller", "Half Glass" dhe "Half Empty Glass Bonus Mirë se vini" pasi të regjistroheni dhe depozitoni në kazino.

Pasi të keni shijuar paketën tuaj të mirëseardhjes, lëvizni për të përfituar nga ofertat si bonusi i së premtes, rrotullimet pa besnikëri, ofertat javore, bonuset VIP dhe oferta të tjera këtu! Përdoruesit zakonisht duan të hyjnë në kazinotë në internet në lëvizje përmes pajisjeve mobile. Për shkak të kësaj, Spin Samurai e ka bërë kazinonë e tij të aksesueshme në platforma të ndryshme. Kjo përfshin shfletuesit e pajisjeve në sisteme të ndryshme operative, si iOS, Android dhe Windows.

Support

E fundit, por jo më pak e rëndësishme, ekipi mbështetës i Spin Samurai ka mbajtur një kohë të dedikuar nga 9:00 deri në 23:30 GMT për t'i kontaktuar ata përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit (support@spinsamurai.com). Edhe pse ekipi nuk është i disponueshëm 24/7, ata ende përpiqen të japin maksimumin e ndihmës së tyre për të zgjidhur me shpejtësi çështjet e lojtarëve.

Deposits

Përveçse e bën të përshtatshëm për lojtarët që të hyjnë në kazino në platforma të ndryshme, ajo është siguruar gjithashtu që ata të kenë akses edhe në metoda të ndryshme bankare. Kjo për faktin se kazinoja është e aksesueshme nga rajone të ndryshme anembanë globit. Disa nga opsionet bankare të përfshira këtu janë kartat Neteller, Skrill, CoinsPaid, Transfer Bankare, Zimpler dhe Krediti.

Shuma minimale që mund të depozitoni këtu është 10 € ndërsa kufiri minimal i tërheqjes është 20 €. Megjithatë, ata kanë dhënë lehtësim për tërheqjen maksimale me 7,500 € në javë dhe 15,000 € në muaj. Në përgjithësi, Spin Samurai është siguruar që të paraqesë një metodë të ndryshme e cila nuk është vetëm e përshtatshme për t'u përdorur, por edhe e sigurt.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Direct Bank Transfer
DogecoinEcoPayz
Ethereum
FastPay
Flexepin
Interac
Litecoin
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Venus Point
Visa
Wire Transfer
Zimpler
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (15)
Argjentina
Australia
Brazili
Finlanda
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (39)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
LuckyStreak
Mascot Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Nyx Interactive
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Relax Gaming
Spinomenal
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet