LevelUp

Age Limit
LevelUp
LevelUp is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

LevelUp është një kazino online themeluar në vitin 2020 dhe në pronësi të Dama NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Faqja ofron lojëra, promovime dhe turne. Duke bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh, LevelUp krenohet me 2000+ tituj nën portofolin e tij. Vendi është megjithatë i paarritshëm në shumë vende të Evropës Lindore dhe Azisë.

LevelUp

Games

Kazino LevelUp është bashkuar me dhjetëra zhvillues lojërash për të ofruar një grup prej mbi 2000 titujsh. Lojtari është i prishur për zgjedhjen këtu, por faqja e bën zgjedhjen më të lehtë duke renditur të gjitha lojërat nën 10 artikuj të menysë, përkatësisht: të gjitha, krye, lojëra elektronike, të reja, blerje bonus, BTC, tavolinë, live, çmim i parë.

Për shembull, ju mund të shfletoni ekskluzivisht lojëra të reja ose të zgjidhni lojëra vetëm me BTC. Shikoni opsionin jackpot për një shans për të fituar megabucks. Për një përvojë më profesionale, vendosni bastin tuaj kundër lojtarëve të tjerë me përvojë në lojëra si Blackjack 16, Baccarat 4, Mega Ball, Blackjack Classic 67 për të përmendur vetëm disa nga 200+ titujt të gjithë të disponueshëm në transmetim HD në çdo pajisje.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë të ngjashme me metodat e depozitimit. Ato janë gjithashtu në mënyrë të ngjashme specifike për vendin. Për përpunim më të shpejtë, lojtarët këshillohen të verifikojnë llogaritë e tyre duke ngarkuar dokumente përkatëse në profilet e tyre. Të gjitha metodat janë falas, përveç transfertave bankare (16 dollarë). Viza, Mastercard, dhe tërheqjet e Maestro zgjasin 1-3 ditë me transferta bankare deri në 5 ditë. Tërheqjet e tjera janë të menjëhershme

Monedhat

LevelUp lejon lojtarët të luajnë për monedhat e mëposhtme fiat: EUR, USD, CAD, AUD, NOK, fshij, PLN, NZD, JPY, KZT, ZAR. Për shkak të rregulloreve të përpunimit, shuma minimale për t'u tërhequr përmes transfertës bankare është 500 USD/EUR/AUD. Shuma maksimale e tërheqjes për lojtar është 3000 USD/EUR/CAD/AUD/NZD në ditë, 7,500 USD/EUR/CAD/AUD/NZD në javë dhe 15,000 USD/EUR/CAD/AUD/NZD në muaj

Bonuses

Shijoni bonuset e mirëseardhjes për depozitat e para, të dyta, të treta dhe të katërta. Pas ringarkimit ju dhurohen tre ringarkoni bonuset dhe një bonus të nivelit të lartë. Bonuset e para dhe të katërt kanë një ndeshje të kufizuar 100% në një depozitë e cila bie në 40-70% për promovimet e tjera. Për të aktivizuar bonusin, fillimisht duhet të depozitoni një shumë të caktuar, minimumi 20 dollarë.

Languages

Faqja ofron përmbajtjen e saj në anglisht, frëngjisht, norvegjisht, gjermane, italisht dhe portugez. Këto 6 gjuhë përdoren gjithashtu gjatë bisedës së drejtpërdrejtë dhe korrespondencës me email. Dialektet e Mbretërisë së Bashkuar, Australiane, Kanadeze, Zelanda e Re dhe Afrika e Jugut mbështeten të gjitha si versione zyrtare në anglisht të faqes, ndërsa frëngjishtja ofrohet në versionin e saj kanadez.

Support

Shërbimi ndaj klientit mund të arrihet përmes faqes së internetit të LevelUp duke plotësuar një formular në internet që përfshin emailin dhe mesazhin e klientit. Kjo fillon korrespondencën me email me një asistent mbështetës i cili jep udhëzime për të gjitha pyetjet në lidhje me sitin. LevelUp gjithashtu ka përfaqësues që ofrojnë mbështetje 24/7 për klientët e saj përmes bisedës live.

Deposits

LevelUp pranon karta debiti, karta krediti, kuleta elektronike, tregti celulare, kupona dhe kriptomonedha. Këto janë Visa, MasterCard, Maestro, Skrill dhe ecoPayz, Neosurf, Neteller, Interac, Instadebit, iDebit, MiFinity, Venus Point, MiFinity, Interac, Siru, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, dhe Tether. Depozita minimale është 10 dollarë ndërsa depozitimi maksimal varet nga mënyra e pagesës. Pagesat nga palët e treta nuk lejohen.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPrepaid Cards
QIWI
Siru Mobile
Skrill
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Gjermania
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betradar
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet