Lucky Days Kazino E Re Rishikoni

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Ofertë bujare e mirëseardhjes
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Mbështetje e shkëlqyer për klientët
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Ofertë bujare e mirëseardhjes
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Mbështetje e shkëlqyer për klientët
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes në Lucky Days është mjaft tërheqës. Lojtarët do të kualifikohen për një bonus bujar deri në 1000 € . Ju mund të fitoni bonuse depozitash dhe rrotullime falas mbi tre depozitat tuaja të para me bonusin e mirëseardhjes së Lucky Days Casino.

Rrotullimet falas do të jenë të gjitha për slotin popullor të Book of Dead dhe do të merrni 10 rrotullime çdo ditë për një total prej dhjetë ditësh. Mbani në mend se rrotullimet falas skadojnë brenda 24 orëve nëse nuk përdoren.

Duke thënë këtë, është mirë të dini se paketa e mirëseardhjes vjen me terma dhe kushte. Përpara se të tërhiqet ndonjë fitim, totali i bonusit dhe depozitës duhet të vihet 30 herë. Për më tepër, fitimet nga rrotullimet e bonusit duhet të vihen 25 herë. Këto kërkesa nuk janë shumë të pjerrëta kur krahasohen me ato të kazinove të tjera në internet, gjë që e bën paketën e mirëseardhjes edhe më tërheqëse.

Bonus rrotullime falasBonus rrotullime falas
Games

Games

Kjo kazino ofron mbi 1300 lojëra në një gamë të gjerë zhanresh. Në dispozicion janë qindra lojëra elektronike me temat më inovative. Disa kanë një jackpot progresiv, ndërsa të tjerët kanë një lojë unike ose grafikë 3D. Ka gjithashtu video poker, si dhe lojëra tavoline si Baccarat, Blackjack dhe versione të ndryshme të Roulette. Nuk do të zhgënjeheni nëse kënaqeni me lojërat live. Ka 20 tavolina lojërash në seksionin e kazinosë live. Roulette, Blackjack, Baccarat, Dream Catcher, Monopoly, Live Three Card Poker, Live Caribbean Stud, Super Sic Bo, Dragon Tiger dhe Side Bet City janë ndër lojërat e disponueshme.

Slots

Lucky Days Casino ka një përzgjedhje të lojërave elektronike më të mira dhe më emocionuese nga zhvilluesit kryesorë të lojërave në industri. Immortal Romance, Fire Joker, Rise of Olympus, Reactoonz, Gonzo's Quest dhe libri i famshëm i të vdekurve, i cili shpërblen lojtarët me rrotullime falas, janë ndër lojërat më të njohura klasike të slotit. Përveç këtyre lojërave klasike, Dead or Alive II, Ancient Fortunes: Zeus, Final Countdown, Phoenix Reborn, Pirates' Plenty, Rockabilly Wolves dhe Contact janë disa nga lojërat më emocionuese dhe më të reja, të gjitha këto kanë karakteristika të shkëlqyera dhe jashtëzakonisht zhytëse. dhe lojë argëtuese.

Lojëra tavoline

Çdo adhurues i lojërave të tavolinës nuk do të zhgënjehet me Lucky Days Casino, pasi përzgjedhja e lojërave Roulette, Poker, Blackjack dhe Video Poker është e pakrahasueshme. Megjithëse nuk ka Baccarat në seksionin e Lojërave të Tavolinës, lojtarët që kërkojnë të përfitojnë nga avantazhi i ulët i bastit të bankierit do ta gjejnë atë në dyshemetë emocionuese të kazinosë live të Lucky Days.

Kazino live

Çuditërisht, seksioni i kazinosë live i Lucky Days Casino nuk merr vëmendjen që meriton. Nuk është gjithmonë opsioni i parë për lojtarët që kërkojnë një përvojë të drejtpërdrejtë të kazinosë, por është pa dyshim një nga më të mirat - veçanërisht për ata që duan t'i afrohen sa më shumë gjësë reale. Kazinoja e drejtpërdrejtë i lejon kumarxhinjtë të luajnë Baccarat, Blackjack dhe Ruletë nga kazinotë tokësore në të gjithë botën ndërsa janë ulur në divanin e tyre në shtëpi. Përveç këtyre, seksioni i kazinosë live ka gjithashtu lojëra të tjera emocionuese si Ultimate Texas Hold'em, Live Dragon Tiger dhe Caribbean stud, duke e bërë atë që ia vlen të provohet!

Jackpot

Lojërat progresive jackpot janë deri tani gjëja tjetër më e mirë në katalogun LuckyDays pas lojërave elektronike. Aktualisht janë 25 tituj të disponueshëm në këtë kategori, të cilët mund të gjenden nën skedën "Jackpot" të shënuar qartë – dhe një pjesë e madhe e tyre janë lojërat masive të çmimeve të çmimeve të çmimeve të mëdha që lojtarët adhurojnë. Mega Moolah (dhe spinoffet e tij të shumta), Major Millions, Treasure Nile dhe Book of Atem WowPot janë vetëm disa shembuj.

+10
+8
Mbyll

Software

Lucky Days Casino bashkëpunon me disa zhvillues të mëdhenj lojërash dhe ofron disa nga titujt e lojërave më të njohura në treg. Biblioteka është e cilësisë së shkëlqyer dhe përditësohet vazhdimisht me botime të reja. Në përgjithësi, ekziston një përzgjedhje e mirë e lojërave që do të apelojnë për shumicën e lojtarëve të kazinosë. Zhvilluesit më të njohur të softuerit janë:

  • NetEnt
  • Microgaming
  • Lojë pragmatike
  • Lojëra evolucionare
  • iSoftBet
Payments

Payments

Lucky Days pranon një sërë metodash depozitimi, duke përfshirë metodat tradicionale si kartat e kreditit dhe transfertat bankare, si dhe kuletat elektronike si Instadebit, Idebit dhe MuchBetter. Nuk ka tarifa transaksioni me asnjë nga opsionet e depozitave dhe fondet janë të disponueshme menjëherë në llogarinë e një lojtari.

Tërheqjet janë po aq të thjeshta dhe ju mund të përdorni të njëjtat metoda bankare. Një kërkesë për tërheqje përpunohet zakonisht brenda 24 orëve, por mund të duhen deri në pesë ditë që një lojtar të marrë fitimet e tij. Kjo do të ndryshojë në varësi të metodës, por të gjitha informacionet përkatëse mund të gjenden në seksionin e arkëtarit të kazinosë. Nuk ka tarifa transaksioni për asnjë opsion tërheqjeje, megjithëse vlen të përmendet se fitimet duhet të vihen 1 herë përpara se të tërhiqen.

Monedha

Mbani në mend se kur krijoni një llogari, monedha juaj vendase do t'ju caktohet automatikisht, e cila mund të jetë EUR, USD, CAD, INR, NZD, NOK, KRW, YEN, THB ose ZAR. Nëse nuk dëshironi të luani kumar në monedhën tuaj të origjinës, ose nëse monedha juaj e origjinës nuk mbulohet nga ajo listë e gjatë, mund ta specifikoni këtë gjatë regjistrimit. Pyetja nëse LuckyDays është një kazino kripto është pak më e vështirë për t'iu përgjigjur. Ndërsa ka ikona kriptomonedhash në faqen kryesore të kazinosë që është pothuajse gjithçka që ka në të. Përveç kësaj, ato nuk adresohen me të vërtetë dhe nuk mund të përdoren për depozita, megjithëse mund të jenë në gjendje të përdoren për tërheqje nëse kjo është diçka që ju intereson.

Deposits

Për të depozituar në Lucky Days , hyni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe hapni faqen e arkëtarit duke klikuar butonin me gjendjen e llogarisë tuaj. Më pas, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës së depozitës përpara se të vendosni shumën. Për depozitat, zakonisht duhen disa sekonda për të reflektuar në llogarinë e lojrave.

Withdrawals

Tërheqjet në Lucky Days janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Lucky Days ka një vlerësim të lartë 8.5 dhe ka funksionuar që nga 2019 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Lucky Days si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Lucky Days për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Lucky Days . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Lucky Days gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Lucky Days siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Lucky Days Casino është një faqe e re dhe moderne lojrash që plotëson nevojat e lojtarëve. Kazinoja, e cila u hap në vitin 2019, është e përkushtuar për të ofruar lojëra më të mira dhe promovime fantastike për lojtarët e rinj dhe me përvojë. Shumë nga zhvilluesit më të mëdhenj dhe më të mirë të lojërave të industrisë kanë kontribuar në përzgjedhjen.

Me një llogari të Lucky Days Casino, do të keni akses në një mjedis të sigurt lojrash me procedura të drejtpërdrejta depozitimi dhe tërheqjeje. Lucky Days ofron një bonus bujar mirëseardhjeje që do të zgjasë përvojën tuaj të lojërave. Pasi të keni përdorur paketën tuaj të mirëseardhjes, do të keni mundësi të përfitoni nga bonuse dhe promovime edhe më të pabesueshme.

Pse të luani në kazino LuckyDays

Për ju, LuckyDays Casino është një opsion i mirë i lojërave të fatit në internet. Ajo ka një licencë të vlefshme për të operuar në Kanada, një bonus bujar mirëseardhjeje (me një kërkesë të lartë bastesh) dhe një përzgjedhje të madhe lojërash. Me pak fjalë, ajo ka gjithçka që kërkon një kazino. Do ta pëlqeni këtë kazino nëse jeni adhurues i madh i lojërave elektronike. Ka shumë lojëra emocionuese për të luajtur edhe nëse nuk jeni. Megjithatë, disa aspekte, të tilla si mbështetja telefonike ose një aplikacion celular, mund të përmirësohen. Megjithatë, për lojtarët kanadezë, kazinoja mbetet një opsion fantastik.

Fakte të shpejta

Kompania: Raging Rhino N.V.
Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Lucky Days . Vizitoni faqen Lucky Days dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Nëse keni ndonjë pyetje, për shembull, për depozitat, tërheqjet ose regjistrimin, duhet të jeni në gjendje të gjeni përgjigjet që ju nevojiten në faqen e internetit miqësore për përdoruesit e Casino Lucky Days. Shpesh, ju mund t'i gjeni përgjigjet vetë duke shikuar në faqen FAQ. Mund të kontaktoni lehtësisht shërbimin ndaj klientit përmes bisedës live në një mënyrë të shpejtë dhe efikase. Nëse keni një pyetje që nuk është urgjente, dërgimi i një emaili është shpesh po aq i lehtë.

Pse ia vlen të luash në kazino LuckyDays

Lucky Days Casino ka shumë përparësi. Për një faqe të re, kazino ka një përzgjedhje të madhe prej mbi 1300 lojërash, duke përfshirë një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike. Pjesa më e madhe e bibliotekës së lojës ofrohet gjithashtu nga zhvillues të njohur softuerësh dhe është miqësore me celularin. Kritika jonë e vetme është se do të donim të shihnim një gamë më të gjerë opsionesh për mbështetjen e klientit, por ne besojmë se kazinoja në internet do të rritet për të përfshirë më shumë funksione në të ardhmen. Shkoni te Lucky Days dhe përfitoni nga paketa e tyre bujare e mirëseardhjes për të filluar të luani menjëherë!

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Lucky Days , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Baccarat, Video Poker, Slotat, Ruletë, Bingo për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Lucky Days ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Lucky Days janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.