Wazamba

Age Limit
Wazamba
Wazamba is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
BlikSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Games

Wazamba ka mbi 1500 lojëra nga zhvilluesit më të mirë të softuerit në industri. Ju mund të luani lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra kazino live dhe lojëra fituese të menjëhershme. Titujt e njohur të keno si Keno Pop, Lucky Keno, Keno Universe dhe World Cup Keno janë të disponueshëm në një seksion të veçantë keno në faqe. Rekomandohet që të kontrolloni normën RTP përpara se të zgjidhni disa nga lojërat dhe të zgjidhni lojën me normën më të mirë të kthimit te lojtari.

Withdrawals

Depozitat zakonisht janë të menjëhershme, por përpunimi i tërheqjeve mund të zgjasë deri në 72 orë. Në fundjavë, tërheqjet nuk përpunohen. Brenda pak ditësh nga përfundimi i përpunimit, fondet do të kreditohen në llogarinë tuaj. Metodat e tërheqjes përfshijnë Skrill, Neteller, MasterCard, Visa, Interac, Paysafecard, PayNPlay, Payeer, ecoPayz, Entropay, EU SEPA, STICPAY dhe Entercash.

Bonuses

Përdoruesi do të marrë një bonus fillestar për depozitën e tij të parë, i cili do të rrisë pagesën e tij me 100% në 2,000 PLN. Kazino Wazamba ofron gjithashtu rrotullime falas - 200 rrotullime falas - për të gjithë lojtarët e rinj që depozitojnë të paktën 80 zloti në llogarinë e tyre.

Bonusi është i vlefshëm për dhjetë ditë, dhe çdo ditë lojtari do të marrë 20 rrotullime. Vlen të përmendet se informacioni i bonusit përfshin kushte si kohëzgjatja e ofertës dhe kërkesat e bastit të bonusit.

  • Depozita e parë: Merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 36,000 dollarë + 100 rrotullime falas.
  • Depozita e dytë: Merrni një bonus depozite prej 110 për qind deri në 40,000 dollarë në depozitën tuaj të dytë.
  • Depozita e tretë: Bonus depozite 100% deri në 24,000 dollarë plus deri në 100 rrotullime falas.

Payments

Kazino Wazamba pranon monedhat e mëposhtme: EUR, NOK, NZD, PLN, RUB, CAD, INR, CZK dhe HUF.

Languages

Wazamba ka një faqe interneti shumëgjuhëshe sepse është një kazino në internet që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Anglisht, gjermanisht, portugalisht, rusisht dhe norvegjeze, për të përmendur disa, janë ndër gjuhët e disponueshme. Për të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar, shkoni në fund të faqes dhe klikoni në ikonën për atë gjuhë.

Software

Ofruesit e softuerit përfshijnë Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Big Time Gaming, Yggdrasil, EGT, Betsoft, Evolution Gaming, Merkur Gaming, Playtech, Quickspin, SG Digital, Playson, ELK Studio, Endorphina, Red Tiger, 1x2 lojëra, Kazino Teknologji , Amatic, Play Pragmatic, Push Gaming, iSoftBet, Habanero, Pa Limit City dhe Relax Gaming.

Support

Përkundër faktit se kazinoja është hapur vetëm që nga viti 2019, ajo ka një reputacion solid për shërbimin ndaj klientit. Wazamba Casino mund të kontaktohet nga lojtarët indianë në mënyrat e mëposhtme:

  • Bisedë e drejtpërdrejtë është mënyra më e mirë për të komunikuar me ekipin dhe është në dispozicion në anglisht 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.
  • Wazamba's adresën e emailit është support@wazamba.com, e cila është më e mira për dërgimin e dokumenteve.
  • Telefoni: Ekipi i shërbimit ndaj klientit mund të kontaktohet në 00356 2778 0669 nga ora 12:30 deri në 22:30 IST, nga e hëna në të premte. Nuk ka tarifa thirrjesh në kazino, por mund të aplikohen tarifa për thirrje ndërkombëtare.

Deposits

Kur të jeni gati të filloni të luani për para të vërteta, Wazamba ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta. Mënyrat e pagesës ndryshojnë në varësi të vendndodhjes tuaj dhe monedhës që keni zgjedhur. Wazamba pranon si kriptomonedhë ashtu edhe monedhën fiat. Bitcoin, Ethereum, Interac, Litecoin, Neteller, Ripple, Skrill, Bank Transfer, Trustly dhe Visa janë ndër mënyrat e disponueshme të pagesës.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (51)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Blik
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
PaySec
Payeer
Paysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
S-pankki
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Verkkomaksu
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (25)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Betsoft
CQ9 Gaming
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
ThunderkickYggdrasil Gaming
iSoftBet
SportiveSportive (41)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm