Betfinal New Casino Rishikoni

Age Limit
Betfinal
Betfinal is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Nga të qenit një kazino e re në 2013, kur u themelua nga një grup sportdashës dhe entuziastësh të kazinosë, Betfinal është bërë një kazino shumë popullore kazino online dhe libreza sportive ndër vite. Në pronësi të Final Enterprises NV, Betfinal operon sipas rregullores së Curacao eGaming dhe mban numrin e licencës 1668/JAZ.

Betfinal

Games

Nga lojëra elektronike me ngjyra dhe lojëra ruletë deri te lojërat emocionuese me letra si blackjack dhe baccarat, Betfinal ka qindra në menunë e saj të lojës. Lojtarët mund të zgjedhin nga lojërat me paqëndrueshmëri të lartë dhe paqëndrueshmëri të ulët. Ansambli i opsioneve të lojërave të fatit të Betfinal përfshin gjithashtu lojëra jackpot, keno, bingo, baste sportive dhe baste eSports. Lojërat e njohura të pokerit si In Between Poker dhe Ride'm Poker janë gjithashtu në ofertë.

Withdrawals

Lojtarët mund të zgjedhin të tërheqin fitimet e tyre nga llogaria e tyre Betfinal në një sërë mënyrash të ndryshme. Disa prej tyre janë Visa, Mastercard, ecoPayz, Skrill, Me besim, Neteller dhe transferta bankare në internet. Kohët e përpunimit janë përgjithësisht të shpejta dhe mund të variojnë nga menjëherë në 7 ditë në varësi të metodës së zgjedhur të tërheqjes.

Monedhat

Lojtarët në një numër vendesh të ndryshme gëzojnë lehtësinë e përdorimit të monedhës së tyre pasi Betfinal ka një listë të gjerë të monedhave që pranon. Disa prej tyre janë dollari i Shteteve të Bashkuara (USD), euro, krona suedeze (SEK), dollari kanadez (CAD), rubla ruse (fshij), tenge kazakistani (KZT), dinari irakian (IQD) dhe korona norvegjeze (NOK) ndër të tjera.

Bonuses

Lojtarët e rinj e fillojnë aventurën e tyre në Betfinal me një bonus mirëseardhjeje, shuma e të cilit lidhet me depozitën e tyre fillestare. Një numër i depozitave të mëvonshme gjithashtu vijnë me bonuse përkatëse. Kazino ofron gjithashtu promovime të tjera si Bonusi Anytime dhe Kazino Live Kthim parash e martë. Megjithatë, lojtarët duhet të kenë parasysh se disa nga këto bonuse vijnë me kërkesa për bast.

Languages

Betfinal ofrohet në një përzgjedhje të vogël gjuhësh. Përveç anglishtes, kazino mund të aksesohet edhe në gjuhën kurde, arabisht, turqisht dhe portugez brazilian. Kalimi në një gjuhë të preferuar është i lehtë dhe i thjeshtë; lojtarët mund ta bëjnë këtë duke klikuar në skedën e cilësimeve të gjuhës që gjendet në menynë kryesore.

Mobile

Ndërsa lojërat Betfinal mund të luhen në kompjuterë desktop, ato janë gjithashtu miqësore për celularët. Në fakt, nuk ka aplikacione për t'u shkarkuar; Ofertat e Betfinale lojë e menjëhershme në shfletuesit e internetit celular. Lojtarët që kërkojnë një përvojë më të vërtetë të kazinosë mund të shkojnë në seksionin Casino Live dhe të luajnë lojën e tyre të preferuar në kohë reale me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarë të tjerë.

Software

Lojtarët e Betfinal mund të zgjedhin titujt e tyre të preferuar të lojërave ose të eksplorojnë të rinj nga ofertat e ofruesve të ndryshëm të programeve kompjuterike. Lista e zhvilluesve të softuerit të kazinosë në internet të Betfinal është një kush është një nga emrat më të mirë në industri. Ato përfshijnë Wazdan, NetEnt, Habanero, Evolution Gaming, Microgaming, iSoftBet, Playson, Tom Horn Gaming, dhe shumë më tepër.

Support

Stafi i përgjegjshëm dhe efikas i shërbimit ndaj klientit është një pjesë kryesore e suksesit të Betfinal në ofrimin e një eksperience të këndshme të kazinosë. Lojtarët mund të kontaktojnë menjëherë mbështetjen e klientit përmes Live Chat në faqen e kazinosë nga ora 10:00 deri në 22:00 me kohën e Evropës Qendrore (CET). Ata gjithashtu mund të kontaktojnë përmes telefonit dhe postës elektronike.

Deposits

Betfinal pranon disa mënyra të ndryshme depozitimi ose pagese. Lojtarët mund të financojnë llogarinë e tyre Betfinal përmes Visa ose MasterCard ose sistemeve elektronike të pagesave dhe kuletave elektronike si p.sh Skrill, eZeewallet, AstroPay dhe MuchBetter. Së fundi, Betfinal pranon transferimin bankar si një nga metodat e tij të depozitimit. Kohët e përpunimit janë të shpejta, duke u mundësuar lojtarëve të marrin lojën e tyre me shpejtësi.

Total score8.1
Përfitimet
+ Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
+ Lojëra në kazino dhe baste sportive
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Arabe
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Lari Gjeorgjian
Manati Azerbaixhanas
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Iraku
Izraeli
Jemeni
Jordania
Katari
Kuvajti
Libani
Libia
Omani
Siria
SoftwareSoftware (16)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Evolution Gaming
GameArt
Habanero
MicrogamingNetEnt
OneTouch Games
Playson
Pragmatic PlayQuickspin
Spinomenal
Tom Horn Enterprise
Wazdan
iSoftBet
SportiveSportive (36)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
CS:GO
Dota 2
FIFA
Futboll
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
NBA 2K
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
RuletëSic Bo
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm