Das Ist Casino

Age Limit
Das Ist Casino
Das Ist Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

DasIst Casino është një operator i ri kazinoje që u lançua në vitin 2017. Megjithatë, kjo kazino online duket sikur ekziston prej vitesh. Duke shfaqur disa nga bonuset dhe promovimet më shpërblyese, DasIst Casino do të jetë joshëse për lojtarët e rinj. Kazinoja ka bashkëpunuar me ofruesit më të mëdhenj të softuerit në industri dhe ofron një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave celulare. Kazino DasIst përmban video lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra jackpot dhe tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë që do të kënaqnin lojtarin më të hollë të kazinosë.

DasIst Casino ka një ndërfaqe të hijshme që duket shumë e pastër. Shiriti i sipërm në meny ju jep akses të lehtë në faqet e sajtit ndërsa faqja kryesore shërben si zona kryesore e lojërave. Ka disa ikona të këndshme për të ndarë përmbajtjen e lojërave dhe faqja është intuitive në frontin e funksionalitetit të kërkimit. Kazino DasIst zbaton gjithashtu një proces regjistrimi me një hap.

Das Ist Casino

Games

Koleksioni i lojërave është vendi ku Kazino DasIst del me të vërtetë atu. Ekziston një bibliotekë e madhe lojërash për të zgjedhur. Ky operator përmban lojëra nga zhvilluesit më të mirë të lojërave në industri, si p.sh NetEnt, Red Tiger dhe Play 'N Go. Ju mund të zgjidhni nga lojërat më të fundit të videove, lojërat e çmimeve të parë dhe tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Bonuses

Kazino DasIst ka shumë oferta promovuese. Faqja është e ngarkuar me bonuse dhe promovime që mund të rrisin bankrollin tuaj dhe t'ju japin më shumë bukë për paratë tuaja. Shumica e promovimeve të tyre vendosen rreth bonuseve të depozitave dhe rrotullimeve falas. Ju gjithashtu mund të fitoni kthim parash dhe të hyni në turne me grupe të mëdha çmimesh.

Për ata që duan të luajnë shpesh, ju mund të përfitoni sa më shumë nga programi VIP i Kazinosë DasIst. Do të fitoni pikë sa herë që luani dhe ato pikë mund të shkëmbehen më pas me oferta bonus dhe rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët e rinj në Kazino DasIst mund të gëzojnë një bonus shpërblyes mirëseardhjeje. Kazino DasIst ofron një 450% bonus mirëseardhjeje dhe deri në 150 rrotullime falas. Ky bonus ndahet në katër depozitat e para me depozitën e parë që tregon një bonus 100% deri në 100 dollarë me 100 rrotullime falas.

Payments

Në DasIst Casino, ju mund të financoni llogarinë tuaj të lojës në mënyrë të sigurt. Ka një sërë mënyrash të njohura pagese, duke përfshirë kartat e debitit/kreditit, Skrill dhe Bitcoin. Gjithmonë kontrolloni nëse mund të depozitoni dhe tërhiqni para me të njëjtën mënyrë pagese.

Mobile

Nëse preferoni të vini bast në lëvizje, atëherë do të vlerësoni punën që ka bërë DasIst Casino në aspektin e dizajnit të faqes. Këtu do të gjeni gjithçka në majë të gishtave. Lojërat janë të lehta për t'u gjetur dhe menutë janë miqësore për përdoruesit.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (36)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Danimarka
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Holanda
Honduras
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Kina
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Endorphina
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
SoftSwiss
Yggdrasil Gaming
iSoftBet