EvoSpin

Age Limit
EvoSpin
EvoSpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth EvoSpin

EvoSpin është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 25/03/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

EvoSpin vlerëson 8.2 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në EvoSpin

newcasinorank-al.com favorizon EvoSpin për bonuset e tij New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Poker, Poker me tre letra, Caribbean Stud, Texas Holdem, Blackjack , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në EvoSpin

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softueri i lojërave të fatit që mbështet lojërat e kazinosë përfshin emra të tillë si Quickspin, Playtech, Evolution Gaming, Betsoft, Thunderkick , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në EvoSpin

Lojtarët në EvoSpin mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, EvoSpin pranon metoda kryesore depozitimi si EcoPayz, Neteller, Skrill, Visa, Dogecoin , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në EvoSpin ?

Edhe pse EvoSpin është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin EvoSpin për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

EvoSpin është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (18)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hindi
Hungareze
Italiane
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (33)
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
BingoBlackjackCaribbean StudCraps
Crazy Time
Dream Catcher
French Roulette Gold
Infinite Blackjack
Kazino HoldemKeno
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Speed Baccarat
Mahjong
Mini Baccarat
Monopoly Live
Pai Gow
Perfect Blackjack
PokerPoker me tre letra
Prestige Live Roulette
Roulette Double Wheel
Ruletë
Rummy
Sic Bo
Slotat
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bitcoin
Bitcoin Cash
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Tether
Trustly
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Austria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Katari
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
Wazdan
iSoftBet