PlayJango

Age Limit
PlayJango
PlayJango is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth PlayJango

PlayJango është një New Casino krijuar në 2017 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 13/01/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

PlayJango vlerëson 7.6 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në PlayJango

newcasinorank-al.com favorizon PlayJango për bonuset e tij New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Ruletë, Craps, Bingo, Poker me tre letra, Mahjong , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në PlayJango

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Edict (Merkur Gaming), Thunderkick, Quickspin, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks) , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në PlayJango

Lojtarët në PlayJango mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, PlayJango pranon metoda kryesore depozitimi si Paysafe Card, Neteller, Skrill, EcoPayz, Visa , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në PlayJango ?

Edhe pse PlayJango është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin PlayJango për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

PlayJango është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Boleto
EPS
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Multibanco
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Postepay
Przelewy24
Skrill
Sofort
SporoPay
Teleingreso
Visa
Yandex Money
Zimpler
moneta.ru
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Danimarka
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Spanja
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Gold Coin Studios
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Quickfire
Quickspin
RTG
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Stakelogic
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming