QueenVegas New Casino Rishikoni

Age Limit
QueenVegas
QueenVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Rreth QueenVegas

QueenVegas është një New Casino krijuar në 2011 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 19/07/2021 . QueenVegas vlerëson 7.7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në QueenVegas

newcasinorank-al.com favorizon QueenVegas për bonuset e tij 100FS New Casino . Kjo kazino online ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Video Poker, Ruletë, Blackjack, Baccarat , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në QueenVegas

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Quickspin, Real Time Gaming, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në QueenVegas

Lojtarët në QueenVegas mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë. Meqenëse kazinoja është e njohur në vende si , QueenVegas pranon metoda kryesore të depozitimit si Neteller, PayPal, MuchBetter, Visa, Skrill , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në QueenVegas ?

QueenVegas është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara. Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të fatit të përgjegjshëm. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.7
Përfitimet
+ I sigurt dhe i sigurt
+ Pagesa të shpejta
+ Lojëra cilësore
+ 2500+ lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Baccarat
Baste online
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Mini Baccarat
Ruletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay Card
Bank transfer
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Western Union
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Kanadaja
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Booming Games
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Foxium
Gamatron
Gamomat
Golden Hero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
QuickspinReal Time Gaming
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
SkillOnNet
Slingo
Sthlm Gaming
Thunderkick
Thunderspin
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet