Slotspalace

Age Limit
Slotspalace
Slotspalace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Slotspalace

Slotspalace është një New Casino krijuar në 2022 dhe është listuar me newcasinorank-al.com që nga 20/05/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Slotspalace vlerëson 8 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Slotspalace

newcasinorank-al.com favorizon Slotspalace për shpërblimet e tij New Casino ​. Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Caribbean Stud, Blackjack, Kazino Holdem, Poker me tre letra, Keno , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Slotspalace

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Quickspin, Pragmatic Play, NetEnt, Betsoft, Yggdrasil Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Slotspalace

Lojtarët në Slotspalace mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Slotspalace pranon metoda kryesore depozitimi si EcoPayz, Bank transfer, Bitcoin, Visa, MuchBetter , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Slotspalace ?

Edhe pse Slotspalace është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Slotspalace për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Slotspalace është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus nuk ka bastesh
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Sllovake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
First Person Baccarat
Gonzo's Treasure Hunt
Jackpot Roulette
Kazino HoldemKeno
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Speed Baccarat
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lucky 7
Monopoly Live
Poker me tre letra
Punto Banco
Side Bet City
Texas Holdem
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (62)
Apple Pay
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boleto
Bradesco
CAIXA
Credit Cards
Crypto
Debit Card
E-wallets
Ebanking
EcoPayz
Ethereum
Ezee Wallet
FastPay
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
Lotericas
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
P24
P24
POLi
Paysafe Card
Piastrix
Pix
Postepay
Przelewy24
QIWI
Rapid Transfer
Revolut
Ripple
Rupeepay
S-pankki
Santander
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Transferencia Bancaria Local
UPI
Verkkomaksu
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Volt
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (13)
Australia
Austria
Finlanda
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (57)
1x2Gaming
All41 Studios
AllWaySpin
Amatic Industries
BF Games
BGAMING
BTG
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
GameBurger Studios
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Inspired
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Kiron Interactive
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet