Rishikimi i ri i bonusit të Sportaza

SportazaResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus 200 rrotullime falas
Gamification e integruar
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Tërheqje të shpejta
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gamification e integruar
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Tërheqje të shpejta
Sportaza is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Sportaza Casino përdor stimuj të ndryshëm për të tërhequr lojtarë të rinj duke ruajtur ata ekzistues. Lojtarët e rinj gëzojnë një bonus 100% të ndeshjes në depozitat e para. Shpërblen deri në 500 € dhe 200 rrotullime falas. Lojtarët kanë të drejtë për këtë bonus vetëm pasi kanë verifikuar llogarinë e tyre dhe kanë bërë një depozitë minimale prej 20 €.

Të gjitha kërkesat e basteve janë të detajuara mirë në Termat dhe Kushtet e Bonusit.

Bonuse të tjera të dukshme përfshijnë:

 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Bonusi javor i kthimit të parave
 • Rënie dhe fitime ditore
 • Rrotullimet javore falas
 • Kazino Live Cashback

Lojëra të ndryshme kontribuojnë në përqindje të ndryshme në kërkesat e basteve. Lojtarët këshillohen të rishikojnë T&C. Ekziston një program VIP që ofron veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+5
+3
Mbyll
Games

Games

Sportaza Casino krenohet me një përzgjedhje mahnitëse të lojërave elektronike të videove, jackpot-eve, lojërave tavoline, video pokerit dhe lojërave të kazinosë live. Kjo përzierje e lojra kazino siguron që lojtarët të shijojnë një përvojë elektrizuese të lojërave. Të gjitha lojërat janë të pajtueshme me shumë pajisje.

Lojtarët mund të kërkojnë lojëra duke përdorur filtrat e disponueshëm dhe mjetet e kërkimit. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në cilësi të lartë me të gjitha veprimet e kapura me kamera moderne.

Slots

Nëse jeni një adhurues i zjarrtë i lojërave elektronike, atëherë Sportaza Casino është vendi për të luajtur. Do të gjeni të gjitha llojet e lojërave nga disa nga ofruesit më të mirë të lojërave në industrinë e lojërave të fatit në internet. Disa nga titujt e nivelit më të lartë përfshijnë:

 • Shpërthim yjor
 • Reaksioni 2
 • Libri i të Vdekurve
 • Portat e Olimpit
 • Bonanza e ëmbël

Lojëra tavoline

Seksioni i lojërave të tavolinës përmban tituj klasikë si blackjack, ruletë, video poker, baccarat, craps dhe shfaqje lojërash. Disa nga lojërat kanë kufij të lartë bastesh të përshtatura për role të larta. Lojërat Blackjack dhe video poker varen nga aftësitë dhe strategjia e lojtarit.

Lojërat kryesore të tavolinës përfshijnë:

 • Z. Mini Ruletë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Bonus Blackjack
 • Ëndrra tërheqëse

Jackpots

Seksioni i jackpot-it është tërheqja kryesore për lojtarët e lartë në Kazino Sportaza. Ai ofron jackpote progresive dhe fikse me pagesa masive. Shuma aktuale e jackpot-it zakonisht shfaqet në pjesën e sipërme të lojës.

Disa nga lojërat e përfshira janë:

 • Pasuritë Perandorake
 • Jeta e natës në Vegas
 • Raiders Jackpot
 • Pasuria Hyjnore
 • Jackpot Express

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Një kazino nuk mund të jetë e plotë pa një seksion tregtar të drejtpërdrejtë. Ai ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Ka disa tavolina me blackjack live, ruletë live, poker live, baccarat live dhe shumë të tjera.

Lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Lightning Blackjack
 • Kazino Hold'Em
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Rrota e fatit

Software

Sportaza Casino ka bashkëpunuar me një gamë të gjerë ofruesish të mëdhenj softuerësh për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Disa nga emrat e njohur pas grafikave të tyre mahnitëse, animacioneve të buta dhe kolonave zanore zhytëse përfshijnë Play'n GO, NetEnt, Yggdrasil Gaming, Microgaming, Betsoft, Evolution Gaming, Pragmatic Play, Quickspin, Red Tiger Gaming dhe shumë të tjera.

Me këta gjigantë softuerësh në bord, lojtarët mund të presin një përzgjedhje të larmishme lojërash elektronike, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe opsione të tjera emocionuese. Pavarësisht nëse jeni adhurues i makinave klasike të frutave ose preferoni lojëra elektronike të fundit video me veçori novatore dhe raunde bonus - Sportaza ju ka mbuluar.

Një pikë kryesore janë lojërat ekskluzive të ofruara falë këtyre partneriteteve. Këta tituj unikë ofrojnë një përvojë të freskët dhe emocionuese të lojërave që e veçon Sportazën nga kazinotë e tjera.

Përvoja e përgjithshme e përdoruesit në Sportaza është e nivelit të lartë. Shpejtësia e ngarkimit të lojës është e shpejtë dhe pa probleme në të gjitha pajisjet. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur në kompjuterin tuaj desktop ose pajisjen celulare, mund të shijoni lojën e pandërprerë pa ndonjë vonesë ose defekt.

Ndërsa Sportaza krenohet me një formacion mbresëlënës të lojërave të ofruesve të softuerëve të palëve të treta; ata gjithashtu kanë softuer të pronarit dhe lojëra të zhvilluara në shtëpi që meritojnë njohje. Këta tituj ekskluzivë shtojnë një shtresë shtesë emocioni për lojtarët që kërkojnë diçka vërtet të veçantë.

Kur bëhet fjalë për drejtësinë dhe rastësinë në rezultatet e lojës; të gjithë ofruesit e softuerit në Sportaza përdorin gjeneratorë të numrave të rastësishëm (RNG) për të siguruar rezultate të drejta. Për më tepër; këta ofrues i nënshtrohen auditimeve të rregullta nga agjenci të pavarura testimi për të garantuar integritetin e lojërave të tyre.

Për sa i përket veçorive inovative; ndërkohë që mund të mos ketë lojëra VR ose realitet të shtuar në këtë moment; Sportaza ofron veçori unike interaktive që përmirësojnë përvojën e lojës për lojtarët.

Lundrimi nëpër bibliotekën e gjerë të lojërave në Sportaza lehtësohet me kategoritë e funksioneve të kërkimit të filtrave që i ndihmojnë lojtarët të gjejnë shpejt titujt e tyre të preferuar. Ju mund të renditni sipas llojit të lojës ose ofruesit për të zbuluar gurë të çmuar të rinj ose për t'iu përmbajtur të preferuarave tuaja të provuara dhe të vërteta.

Si përfundim, partneriteti i Sportaza Casino me ofruesit kryesorë të softuerëve siguron një përvojë emocionuese dhe të larmishme të lojërave. Me shumëllojshmërinë e tyre të gjerë të lojërave, titujt ekskluzivë, lojën e qetë në të gjitha pajisjet, rezultatet e drejta dhe të rastësishme dhe navigimin miqësor për përdoruesit - lojtarët janë në një udhëtim të paharrueshëm në botën e lojërave të fatit në internet.

Payments

Payments

Sportaza Casino mbështet opsione të shumta bankare të disponueshme në shumicën e rajoneve. Ai pranon depozita dhe tërheqje nga pagesa me kartë, transferta bankare, kuleta elektronike dhe kripto-portofol.

Depozita minimale është 10 €, ndërsa kufiri javor i tërheqjes është 5,000 €.

Opsionet popullore të pagesës në këtë kazino të re në internet përfshijnë:

 • MasterCard
 • Shumë më mirë
 • Skrill
 • paysafecard
 • Ethereum

Deposits

Pjesa e tregut të Kazinosë Sportaza përbëhet nga lojtarë që banojnë në rajone të ndryshme. Kjo kërkon nevojën për të pasur disa monedha të përbashkëta në këto rajone. Monedha është specifike për vendndodhjen; prandaj nuk ka nevojë të kaloni midis monedhave.

Disa nga monedhat e njohura përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Rubla ruse
 • BTC
 • ETH

Withdrawals

Tërheqjet në Sportaza janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Kazino Sportaza është një kazino e re ndërkombëtare që po rritet me shpejtësi për të mbuluar një treg të madh lojrash. Ai mbështet shumë gjuhë të folura gjerësisht që janë të zakonshme midis lojtarëve të tij. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve pa mundim:

 • anglisht
 • rusisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • hungareze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sportaza ka një vlerësim të lartë 7.5 dhe ka funksionuar që nga 2021 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Sportaza si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Sportaza për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Sportaza . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

About

About

Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje online e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino online. Është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao.

Sportaza Casino ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat auditohen rregullisht për drejtësi nga laboratorë të pavarur testimi.

Sportaza Casino ofron lidhje të koduara të komplimentuara nga opsionet e sigurta të pagesës. Ai gjithashtu u siguron lojtarëve kripto-portofol me metoda pagese me kriptomonedhë.

Pse ia vlen të luash në Sportaza Casino?

Kazino Sportaza ka një reputacion të mirë. Në këtë kazino të re online, do të gjeni një zgjedhje të shkëlqyer lojërash nga një përzgjedhje e madhe ofruesish, një paketë të shkëlqyer mirëseardhjeje pa baste, shpërblime bujare, një program VIP me përfitime të mëdha, bisedë 24/7, mbështetje me email dhe disa opsionet e pagesës, duke përfshirë tetë kriptovaluta.

Sportaza Casino synon tregje të ndryshme lojtarësh për shumë gjuhë, monedha dhe mënyra pagese. Një ekip i besueshëm dhe miqësor i mbështetjes së klientit është gati të ndihmojë lojtarët në çdo kohë.

Ka mjete të ndryshme të disponueshme për lojtarët për të luftuar varësinë nga kumari, të tilla si veçoritë e vetëpërjashtimit dhe terapia plotësuese. Sportaza Casino është një hyrje e re në tregun e lojërave me një strategji mbresëlënëse. U lançua zyrtarisht në vitin 2021. Ajo operon nën një licencë master të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një kompani e mirë-themeluar kazino me kazino të shumta në internet.

Sportaza Casino është një kazino e re unike dhe vërtet e shkëlqyer në internet që ofron mbi 5000 lojëra plus të zhvilluara nga ofruesit kryesorë. Lojërat e njohura përfshijnë lojëra elektronike video, karta gërvishtëse, video poker, jackpot dhe bingo. Kazinoja ka lojëra të drejtpërdrejta që lejojnë lojtarët të përfshihen në kohë reale.

Lexoni këtë përmbledhje për të marrë njohuri më të mira mbi veçoritë dhe shpërblimet e disponueshme në Sportaza Casino.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Sportaza . Vizitoni faqen Sportaza dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit Sportaza: Një mik në nevojë

Nëse jeni një entuziast i kazinosë në internet që kërkon mbështetje të nivelit më të lartë për klientët, Sportaza ju ka ndihmuar. Me një gamë të gjerë kanalesh mbështetëse të disponueshme, ato sigurohen që të mos ndiheni kurrë të mbetur në errësirë.

Bisedë drejtpërdrejt: Ndihmë e shpejtë dhe miqësore

Funksioni i bisedës live të Sportaza është një ndryshim i lojës. Pavarësisht nëse keni një pyetje në lidhje me lojërat e tyre ose keni nevojë për ndihmë me një transaksion, ekipi i tyre i përgjegjshëm është vetëm disa klikime larg. Në përvojën time, mora ndihmë brenda pak minutash, gjë që ma qetësoi menjëherë mendjen. Agjentët miqësorë dhe të ditur më bënë të ndihesha sikur po bisedoja me një mik që kujdesej vërtet për shqetësimet e mia.

Mbështetje me email: Ekspertizë e thelluar

Ndërsa biseda e drejtpërdrejtë vjedh shfaqjen kur bëhet fjalë për shpejtësinë, mbështetja e emailit të Sportaza-s e kompenson atë me thellësinë e njohurive. Kur kontaktova me email, mora përgjigje të detajuara që adresonin të gjitha pyetjet e mia tërësisht. Megjithatë, mbani në mend se mund t'ju duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Pra, nëse keni çështje urgjente në dorë, zgjidhni bisedën e drejtpërdrejtë.

Si përfundim, mbështetja e klientëve të Sportaza shkon mbi dhe përtej për të siguruar kënaqësinë tuaj. Funksioni i tyre i bisedës live ofron ndihmë të shpejtë dhe miqësore ndërsa mbështetja e tyre me email ofron ekspertizë të thelluar. Pra, pavarësisht nëse preferoni zgjidhje të menjëhershme apo përgjigje gjithëpërfshirëse, Sportaza ju ka marrë shpinën ashtu siç duhet një mik i vërtetë!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Sportaza , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Poker me tre letra, Bingo, Slotat, Texas Holdem, Craps për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Sportaza ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Sportaza janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov