Wild Tokyo

Age Limit
Wild Tokyo
Wild Tokyo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Wild Tokyo

Wild Tokyo është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 04/08/2021 . Wild Tokyo vlerëson 7.7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Wild Tokyo

newcasinorank-al.com favorizon Wild Tokyo për bonuset e tij 300 € New Casino . Kjo kazino online ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Baccarat, Texas Holdem, Ruletë, Poker, Video Poker , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Wild Tokyo

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Betsoft, Edict (Merkur Gaming), NetEnt, Yggdrasil Gaming, Thunderkick , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Wild Tokyo

Lojtarët në Wild Tokyo mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë. Meqenëse kazinoja është e njohur në vende si , Wild Tokyo pranon metoda kryesore të depozitimit si Visa, MasterCard, Credit Cards, Paysafe Card, Bitcoin , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Wild Tokyo ?

Wild Tokyo është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara. Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të fatit të përgjegjshëm. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Habanero
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet