JVSpin

Age Limit
JVSpin
JVSpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

JV Spin Casino është një faqe interneti e re në pronësi të Zavbin Ltd. Ajo u prezantua së fundi në treg me mbi 7000 lojëra për të zgjedhur. Sajti ka disa veçori dhe oferta mahnitëse të tilla si rrotullime falas pa depozita. Është i aksesueshëm për lojtarët e kazinove në mbarë botën, me seli në Qipro dhe një licencë nga Curacao.

Games

Në JV Spin Casino, ka mbi 7000 lojëra të ndryshme nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin dhe të gjejnë të preferuarat e tyre. Kur ata hyjnë në faqen e internetit, lojtarët do t'i gjejnë të gjitha këto lojëra me lehtësi. Slots si Burning Ice dhe Regal Streak si dhe lojëra tavoline si baccarat dhe ruletë janë në dispozicion.

Withdrawals

Lojtarët zakonisht përdorin të njëjtat metoda dhe opsione tërheqjeje që përdornin në JV Spin Casino ndërsa depozitonin para në llogaritë e tyre. Kjo është për të siguruar lehtësinë e aksesit në fitimet e tyre. Sidoqoftë, mënyra e tërheqjes mund të ndryshohet lehtësisht duke hyrë në portofolin e tyre dhe duke zgjedhur metodën e tërheqjes që ata preferojnë të përdorin.

Monedhat

Faqja e internetit e JV Spin Casino nuk ka një kufi për numrin e monedhave që mund të përdoren. Lojtarët janë në gjendje të shohin monedhat e disponueshme në vendet e tyre kur regjistrohen, ku monedhat kryesore janë Euro, Pound dhe Dollari amerikan. Monedha e preferuar mund të ndryshohet nga një menu rënëse.

Bonuses

Bonusi i parë i ofruar për lojtarët e rinj është bonusi i mirëseardhjes Mammoth. Lojtarët gjithashtu kanë të drejtë të marrin kthim parash VIP, bonuse për ditëlindje, të hënën 50% bonus për çdo depozitë mbi 300 € të bërë të hënën. Ekziston edhe "Pesha e besnikërisë në ar", të cilën lojtarët e marrin pas përfundimit të depozitës së tyre të 10-të.

Languages

Ka disa gjuhë të mbështetura nga JV Spin Casino për të siguruar që lojtarët nga e gjithë bota të kenë akses në faqen e internetit. Lojtarët duhet të identifikohen në faqen e internetit për të zgjedhur gjuhën që ata preferojnë shfaqjen e faqes në internet. Këto gjuhë përfshijnë anglisht, gjermanisht, norvegjeze, suomi dhe portugalisht.

Mobile

JV Spin Casinos është në dispozicion për lojtarët që përdorin pothuajse çdo pajisje të disponueshme. Lojtarët në mbarë botën mund të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara nga telefonat inteligjentë, tabletët, laptopët dhe madje edhe desktopët. Faqja e internetit është e pajtueshme me sisteme operative edhe më të vjetra, gjë që është një plus i madh. Lojërat janë të disponueshme në një model klikoni dhe luani (nuk kërkohet shkarkim).

Software

Lojërat e disponueshme në JV spin zhvillohen nga kompani të ndryshme softuerike kryesore, mes tyre Mancala Gaming, Endorphina, Irondog, Pragmatic Play, Evoplay , Betsoft, GameART, lojëra në lulëzim, Red Rake, Betixon, iSoftBet, Quickspin, ELK, Habanero, Spinomenale , Bongo, SA Gaming, ReelNRG, 1x2Gaming, Apollo GAmes, KA Gaming, BBIN, BetiXon, Felix, Slot Exchange, Vela Gaming, Noble, Fugaso, BF Games dhe Spade Gaming.

Support

Nëse ndonjë lojtar has ndonjë vështirësi gjatë lojës ose kryerjes së ndonjë funksioni në JV Spin, ai mund të kontaktojë drejtpërdrejt me mbështetjen e klientit. Ekipi mbështetës është në dispozicion 24/7 dhe mund të arrihet përmes chat live , Pyetjet e shpeshta ose email-i mbështetje- en@jvspin.com për mbështetje teknike, security@jvspin.com për çështjet e sigurisë, dhe block@jvspin.com për rastet e llogarive të bllokuara.

Deposits

Gama e opsioneve të depozitave për lojtarët në mbarë botën është e admirueshme. Këto metoda depozitimi përfshijnë Visa, MasterCard, Yandex, Perfect Money, Pay4Fun, Qiwi dhe Flexespin. Të gjitha këto metoda janë të njohura në transferimin e parave dhe mund të thuhet se janë të drejtpërdrejta, të sigurta dhe të sigurta. Ato janë gjithashtu të shpejta dhe të disponueshme në shumicën e pjesëve të botës.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus cashback
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Holandeze
Norvegjeze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Bast në Futboll
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCaribbean Stud
Casino War
CrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Faro
Flop Poker
Kazino HoldemKenoMahjong
Mini Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Rummy
Sic Bo
Slotat
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
Credit CardsDebit Card
Flexepin
MasterCard
Perfect Money
QIWI
Visa
Yandex Money
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
SoftwareSoftware (91)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
7mojos
Aiwin Games
Amatic Industries
Apollo Games
Aspect Gaming
August Gaming
Authentic Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
DLV Games
Dragoon Soft
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Espresso Games
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
Gamatron
GameArt
Gamefish
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Igrosoft
Inbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Leap Gaming
Lightning Box
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Noble Gaming
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Paltipus
PariPlay
PlayPearls
PlayStar
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
RTG
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SYNOT Game
Slot Factory
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet