Lucky Niki

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Lucky Niki Casino u lançua në shkurt 2007. Ajo është e licencuar nën dy juridiksione, që janë Malta dhe Mbretëria e Bashkuar. Pa dyshim, Lucky Niki Casino është një kazino unike dhe magjepsëse në internet. Lucky Niki përmban një plan urbanistik unik japonez anime që me siguri do të tërheqë vëmendjen e çdo lojtari

Games

Opsionet dhe shumëllojshmëria e lojërave janë një nga atraksionet kryesore të Lucky Niki Casino. Lojtarët e lojërave elektronike kanë një shans për të luajtur mbi 300 variacione unike. Sigurisht, ka më shumë lojëra sesa thjesht lojëra elektronike. Ekziston një larmi e madhe lojërash tavoline si p.sh blackjack dhe ruletë. Ka edhe disa lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Lojtarët në Lucky Niki mund të tërheqin para vetëm duke përdorur tetë mënyra pagese, sa gjysma e metodave të depozitimit. Tërheqjet kërkojnë pak kohë përpara se të përpunohen. Për aq sa shumica e kuletave elektronike kanë një reputacion të ofrimit të kohëve të shpejta të tërheqjes, tërheqjet e bëra duke përdorur Skrill dhe Neteller zgjasin relativisht më shumë në Lucky Niki

Languages

Lucky Nikki Casino është në dispozicion në shumë gjuhë, të cilat përfshijnë anglisht, gjermanisht, suedisht, finlandisht, norvegjez dhe japonisht. Nga gjashtë gjuhët, vlen të përmendet se kjo kazino fillimisht u ofrua në dy gjuhë, anglisht dhe japoneze, përpara se të shtohen katër të tjerat. Kjo tregon se kazinoja ka hapur dyert për lojtarë nga kombe të ndryshme.

Live Casino

Lojtarëve u ofrohen 24-7 shërbime të mbështetjes së klientit. Lojtarët e kanë të lehtë të adresojnë çdo shqetësim duke përdorur panelin anësor të përshtatshëm. Në faqen kryesore të mbështetjes, ka një numër telefoni dhe adresë emaili. Pavarësisht nga natyra e pyetjeve, veçoria e bisedës live është metoda më e shpejtë dhe më e përshtatshme për t'u përdorur.

Lucky Niki gjithashtu ofron menaxher VIP që kujdesen ekskluzivisht për klientët e tyre më të mirë. Rollers Hight mund të presin trajtim dhe ndihmë të shkëlqyer VIP me gjithçka, duke filluar nga bankat, bonuset speciale, dhuratat dhe më shumë.

Promotions & Offers

Lucky Niki Casino ofron stimuj të ndryshëm për lojtarët e saj. Stimujt tipikë të ofruar këtu përfshijnë 50% bonus ndeshje, fitime të dyfishta, rrotullime falas dhe hyrje në lotari. Lojtarët e rinj regjistrohen automatikisht në programin e besnikërisë. Kështu, çdo lojtar aktiv kualifikohet për bonuse ekskluzive. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu kode bonus për t'i dhënë një rritje të konsiderueshme bankrollit të tyre.

Software

Kjo kazino ka bashkëpunuar me zhvilluesit kryesorë të lojërave të kazinosë si NetEnt, Microgaming, Amaya dhe Evolution Gaming ndër të tjera. Me mbi dhjetë zhvillues të lojërave të kazinosë, lojtarët në Lucky Niki Casino priren të jenë të llastuar për zgjedhje. Jo vetëm kaq, lojtarët kanë një shans të rrallë për të shijuar një shumëllojshmëri të disa prej lojërave më të mira të kazinosë.

Support

Lucky Niki Casino është përgjithësisht një kazino për lojëra të menjëhershme. Kjo nënkupton që lojtarët mund ta luajnë lojën nga një shfletues kompjuteri ose smartphone pa iu nënshtruar shkarkimeve të bezdisshme. Nuk ka asnjë aplikacion për të shkarkuar për përdoruesit e celularëve. Përveç lojërave tradicionale të kazinosë në internet, Lucky Nikki Lojtarët kanë akses në mbi 40 lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Deposits

Lucky Nikki lejon lojtarët të bëjnë depozita duke përdorur 16 mënyra të ndryshme pagese, të cilat janë disi kufizuese. Megjithatë, çdo lojtar me përvojë sheh se opsionet e ofruara janë më se të mjaftueshme. Lucky Niki lejon depozitat e bëra duke përdorur karta krediti/debiti, kuleta elektronike si p.sh Skrill, Neteller dhe Bitcoin.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
BTG
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Fantasma Games
GameArt
Gamomat
Ganapati
Grand Vision Gaming (GVG)
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechQuickspin
RTG
Rabcat
Real Time Gaming
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
SkillOnNet
Slingo
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming