Neon54

Age Limit
Neon54
Neon54 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Neon54

Neon54 është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 22/03/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Neon54 vlerëson 8.5 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Neon54

newcasinorank-al.com favorizon Neon54 për bonuset e tij 500 € Bonus New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Video Poker, Ruletë, Caribbean Stud, Poker me tre letra, Dragon Tiger , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Neon54

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Ezugi, Thunderkick, IGT (WagerWorks), Playtech, Real Time Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Neon54

Lojtarët në Neon54 mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Neon54 pranon metoda kryesore depozitimi si MuchBetter, Skrill, EcoPayz, Bank transfer, Visa , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Neon54 ?

Edhe pse Neon54 është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Neon54 për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Neon54 është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus nuk ka bastesh
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (52)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boleto
Bradesco
Credit CardsDebit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
Ebanking
EcoPayz
Ethereum
Ezee Wallet
FastPay
Flexepin
GiroPay
Interac
Internet Banking
Jeton
Klarna
Litecoin
Local Bank Transfer
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
P24
Paysafe Card
Piastrix
Postepay
Rapid Transfer
Revolut
Ripple
S-pankki
Santander
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Transferencia Bancaria Local
UPI
Verkkomaksu
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Yandex Money
Zimpler
moneta.ru
MonedhatMonedhat (15)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
SoftwareSoftware (70)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
BF Games
BGAMING
BTG
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
Gamatron
GameArt
GameBurger Studios
Gamomat
Golden Hero
GreenTube
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Kiron Interactive
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Real Time Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Stormcraft Studios
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet