Sol

Age Limit
Sol
Sol is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

SOL Casino u krijua në 2018 si një degë e Galaktitka NV dhe është e licencuar nga qeveria e Curacao. SOL Casino është një opsion tërheqës për lojtarët nga e gjithë bota, duke ofruar një gamë të larmishme opsionesh lojrash, një platformë moderne dhe një sërë promovimesh interesante.

Faqja e internetit ka një dizajn tërheqës dhe modern me elementë të vegjël që e bëjnë navigimin të thjeshtë dhe të këndshëm për lojtarët.

Games

Për shkak të përzgjedhjes së larmishme të lojërave në Sol Casino, çdo lojtar duhet të jetë në gjendje të gjejë diçka sipas dëshirës së tij. Përzgjedhja e lojërave përfshin lojëra elektronike klasike, automate video dhe lojëra elektronike 3D në çdo kategori të mundshme. Ju gjithashtu mund të luani lojëra elektronike me temë ose lojëra jackpot progresive.

Withdrawals

Opsionet me parapagesë nuk lejohen në Sol Casino, por ka opsione të tjera si MasterCard, Transfertë bankare, Visa ose Yandex Money. Ju keni mundësinë të tërhiqni deri në 125,000 € në muaj.

Nuk ka kufizime për tërheqjet falas në Sol Casino, kështu që ju mund të bëni një numër të pakufizuar pagesash falas. Si rezultat, kazinoja nuk do të ngarkojë asnjë tarifë shtesë për tërheqje kur tërhiqni para.

Bonuses

Në Sol Casino, do të gjeni një bollëk bonusesh dhe promovimesh fantastike. Bonusi i mirëseardhjes është, sigurisht, bonusi më i dukshëm për vizitorët e rinj, dhe ky është fantastik. Kur klientët e rinj regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë, ata do të kenë të drejtë për pesë bonuse të ndryshme.

  • Depozitoni 1 – 150% deri në 2000 € + 50 rrotullime falas
  • Depozitoni 2 – 100% deri në 300 € ose 50 rrotullime falas
  • Depozitoni 3 – 50% deri në 400 € ose 40 rrotullime falas
  • Depozitoni 4 – 50% deri në 500 € ose 30 rrotullime falas
  • Depozitoni 5 – 25% deri në 750 € ose 25 rrotullime falas

Payments

Sol kazino pranon monedhat e mëposhtme: USD, EUR, NOK, PLN, RUB, TRY, UAH dhe KZT.

Languages

Edhe pse lojtarët nga Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara nuk lejohen të luajnë në Sol Casino, ata flasin anglisht. Përveç kësaj, ata flasin rrjedhshëm edhe gjuhën ruse, frënge, gjermane, finlandeze, kazake dhe ukrainase.

Software

Ofruesit e softuerit të kazinosë Sol përfshijnë Amatic, Amaya, Belatra Games, Elk Studios, Endorphina, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Thunderkick, Felix Gaming, Yggdrasil, Pragmatic Play, Booming Games, B2B, Playson, Old School Studios, 1x2Gaming, Iron Dog, Quickspin, Genesis, Rabcat, Ainsworth, Igrosoft, iSoftBet, NoLimit City.

Support

Niveli i lartë i shërbimit, një përzgjedhje e shkëlqyer e softuerit të lojërave, një shumëllojshmëri ofertash bonus, promovime fitimprurëse dhe tërheqje e garantuar e fitimeve të gjitha tërheqin vizitorët. Një shërbim i kualifikuar mbështetës është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të lindë.

Deposits

Në Sol Casino, ju mund të bëni një depozitë duke përdorur një sërë metodash të ndryshme. Kazinoja pranon karta krediti të njohura si Visa dhe MasterCard, si dhe kuleta elektronike si Yandex Money dhe QIWI.

Për më tepër, pagesat me transferta bankare si Transferta bankare pranohen, ndërsa pagesat me parapagesë jo. Duhet të theksohet, megjithatë, se kilometrazhi juaj mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes tuaj.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Beeline
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardMasterCard
Megafon
Payeer
Paysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Tele2
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (18)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (41)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
Genesis Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Old Skool Studios
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet